wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaLogistyka 4.0Regesta SA przedłuża najem w Parku Tychy DC1

Regesta SA przedłuża najem w Parku Tychy DC1

Firma transportowa Regesta SA przedłużyła umowę najmu w Parku Tychy DC1 na kolejne lata.

Najem powierzchni spółki z branży TSL w inwestycji zarządzanej przez czeską spółkę inwestycyjną REICO investiční společnost České spořitelny, a.s. w imieniu funduszu RCSN i White Star Real Estate obejmuje łącznie niemal 17 300 mkw. przestrzeni magazynowej i biurowej. W negocjacjach spółkę Regesta reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Regesta: umocnienie współpracy

– Przedłużenie umowy najmu przez firmę Regesta SA umacnia naszą biznesową współpracę. Bardzo cieszy fakt, że nasi dotychczasowi najemcy decydują się na dalszy rozwój swojego biznesu w zarządzanej przez nas przestrzeni i doceniają strategiczną lokalizację, wysoką jakość projektu i nasze codzienne działania jako zarządcy oraz leasing managera tej inwestycji – mówi Urszula Rasmussen, dyrektor leasingu przemysłowego w White Star Real Estate.

Firma Regesta SA świadczy usługi z zakresu drogowego transportu samochodowego towarów, transportu morskiego, spedycji krajowej i międzynarodowej oraz logistyki kontraktowej. Wysoka jakość świadczonych usług znalazła uznanie przede wszystkim wśród przedsiębiorstw branży stalowej oraz motoryzacyjnej, dla których Regesta regularnie transportuje materiały i półprodukty.

regesta

– Od ponad 28 lat rozwijamy się na rynku transportowym i logistycznym. Nieustannie unowocześniamy naszą flotę transportową i podnosimy kwalifikacje pracowników. Park Tychy DC1 charakteryzuje się strategicznym położeniem na mapie Polski, dlatego stanowi doskonałą lokalizację dla naszej firmy – mówi Marcin Szostak, dyrektor regionu południe i dyrektor ds. logistyki w spółce Regesta.

– Podejmując decyzję o przedłużeniu dotychczasowej umowy, spółka wzięła pod uwagę nie tylko własne potrzeby wynikające z planów dalszego rozwoju, ale także fakt, że obecna lokalizacja umożliwia pracownikom bezproblemowy dojazd. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w rozwoju firmy Regesta SA., wspierając ją w tworzeniu optymalnych warunki do dalszego wzrostu – mówi Janusz Dudek, starszy doradca w Newmark Polska.

Inwestycja Park Tychy DC1 w Bieruniu zlokalizowana jest w sąsiedztwie drogi krajowej nr 44 oraz niedaleko drogi krajowej nr 86 i drogi ekspresowej S1, która zapewnia szybki dostęp do autostrady A4. Nieruchomość znajduje się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Podstrefa Tychy). Obiekt został ukończony w pierwszym kwartale 2021 roku.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź