wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościW Katowicach powstaje Centrum Tesli

W Katowicach powstaje Centrum Tesli

Tesla jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się marek samochodowych. Amerykański producent nie omija także Polski. Nowe Centrum Tesli w Katowicach obejmuje swoim zasięgiem całe południe naszego kraju.

10 czerwca 2024 Tesla otwiera w Katowicach swoje drugie (po Warszawie) Centrum Tesli. Nowe Centrum przy al. Walentego Roździeńskiego 208 to piąta lokalizacja Tesli w Polsce. Dotychczasowe mieszczą się w Gdańsku, Warszawie i lokalizacjach samoobsługowych w Poznaniu i Wrocławiu. Nowe Centrum Tesli obejmuje sprzedaż, serwis i punkt wydań samochodów. Oznacza to, że klienci z południa Polski nie będą musieli podróżować do Warszawy.

Klienci Centrum Tesli w Katowicach będą mogli zapoznać się z całą gamą modeli Tesli (Model S, Model X, Model 3 i Model Y). Będą także mieli możliwość zarezerwowania jazdy próbnej online lub na miejscu. Sprzedaż będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00–18:00. Serwis będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–18:00.

Centrum Tesli w Katowicach wzmacnia stale rozwijającą się infrastrukturę Tesli w Europie i Polsce. Polska posiada jedną z najgęstszych sieci stacji szybkiego ładowania Tesli w Europie Wschodniej z 13 stacjami Supercharger. Sieć stacji ładowania Tesli to największa infrastruktura szybkiego ładowania na świecie i najbardziej rozbudowany publiczny system szybkiego ładowania w Europie. Obecnie w 32 krajach Europy dostępnych jest ponad 15 000 Superchargerów rozmieszczonych w ponad 1200 lokalizacjach.

27 czerwca 2024 odbędzie się wielkie otwarcie Tesli w Katowicach. Więcej informacji na ten temat pojawi się wkrótce.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź