piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaAktualnościScania Charging Access ułatwi dostęp do ładowarek

Scania Charging Access ułatwi dostęp do ładowarek

Nowa usługa Scania Charging Access ułatwi dostęp do ładowarek samochodów elektrycznych.

Usługa będzie zapewniać stałe, przewidywalne koszty bez ukrytych opłat, a wszystko w ramach wygodnego systemu fakturowania. Klienci będą mogli zaplanować, przeprowadzić ładowanie pojazdu i zapłacić za nie w ramach jednej usługi. Nowa usługa będzie dostępna na wybranych rynkach europejskich w październiku 2023 roku.

Bez stresu

– Scania Charging Access pomoże wyeliminować przeszkody i stres związany z ładowaniem w trasie, zapewniając dostęp do rozległej sieci ładowania i bezproblemową administrację – mówi Fredrik Allard, starszy wiceprezes i dyrektor ds. elektromobilności w Scania.

Wyszukiwanie ładowarki oraz monitorowanie ładowania ułatwi kierowcom aplikacja Scania Driver App. Zarządzanie ładowaniem będzie również możliwe poprzez portal My Scania. Usługa ułatwiająca ładowanie jest dostępna również dla klientów posiadających flotę mieszaną.

– Dzięki naszej usłudze ładowania klienci zyskują dostęp do rzetelnych i istotnych informacji o lokalizacjach stacji ładowania pojazdów ciężarowych, a także pewność co do cen. Obecnie klienci zmuszeni są korzystać z różnych aplikacji, opłacać różne faktury – dodaje Fredrik Allard.

Na tym etapie jest jeszcze za wcześnie, by ujawnić listę partnerów usługi Scanii, ale jak twierdzi Fredrik Allard, niewykluczone, że lokalne sieci dilerów Scanii oraz główni dostawcy usług ładowania pojazdów dołączą do systemu.

Scania Charging Access
Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź