sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościKonkurs Dealer Roku DAF 2024 rozstrzygnięty

Konkurs Dealer Roku DAF 2024 rozstrzygnięty

Konkurs Dealer Roku DAF 2024 rozstrzygnięty! Najlepszymi wynikami we wszystkich kluczowych aspektach działalności może pochwalić się oddział Grupy Wanicki z Trzciany pod Rzeszowem.

To już trzeci triumf tego zespołu w historii konkursu.

DAF Trucks Polska już od 13 lat nagradza czołowych dealerów marki w Polsce. Coroczna Gala Dealera Roku DAF, połączona z konferencją prasową, odbyła się 23 lutego br. w Rzeszowie. Podczas tego wydarzenia polski przedstawiciel marki z Eindhoven podsumował ubiegłoroczne wyniki, a także przedstawił plany i cele strategiczne na rok 2024. Była to również okazja do pierwszej w Polsce prezentacji elektrycznego DAF-a XD.

Zwycięzcy z Podkarpacia

Aby otrzymać miano najlepszego dealera marki DAF w Polsce nie można mieć słabych punktów. Zespół powinien uzyskiwać doskonałe rezultaty we wszystkich elementach obsługi klienta: od sprzedaży, przez skuteczność serwisu, dostępność części, po dodatkowe usługi i wsparcie posprzedażowe.

dealer roku daf

W dwóch ostatnich latach tytuł najlepszego dealera DAF w Polsce zdobywały oddziały ESA Trucks Polska – Świecko (2022) oraz Godzieszów (2023). W 2024 roku po swoją trzecią już statuetkę Dealera Roku DAF sięgnął zespół rzeszowskiego oddziału Grupy Wanicki, powtarzając sukces z 2019 i 2021 roku. Tym samym DAF Wanicki Rzeszów to pierwszy dealer, który trzykrotnie triumfował w tym konkursie.

Również po raz pierwszy nie przyznano nagrody za trzecie miejsce. Na drugim miejscu ex-aequo uplasowały się oddziały ESA Trucks Polska z Konina oraz Grupy Wanicki z Ustronia. Zespół z Konina już pięciokrotnie stawał na podium konkursu Dealer Roku DAF. Tytuł najlepszych w Polsce zdobywali w 2016 i 2020 roku, dwukrotnie byli drudzy (2019 i 2024), a trzecie miejsce zajęli w 2022 roku.

Kolejny sukces zespołu DAF Wanicki Rzeszów

– Sieć dealerów DAF w Polsce się rozrasta. Także za sprawą Grupy Wanicki, która niedawno otworzyła nowe przedstawicielstwo w Kielcach. Rosnąca liczba dealerów oznacza, że rywalizacja o miano Dealera Roku DAF jest coraz bardziej zacięta. Udowadniamy jednak, że nasz zespół nie osiada na laurach i nie brakuje mu ambicji, by po raz kolejny zdobyć to prestiżowe wyróżnienie. To dla nas ważne i motywujące, ale myślę, że jeszcze większe znaczenie ma dla naszych klientów. Ten tytuł ponownie potwierdza, że w Grupie Wanicki mogą oni liczyć na najwyższy poziom obsługi. To możliwe, bo od lat pracujemy w niemal stałym gronie specjalistów, którzy z kolejnymi latami zdobywają coraz więcej wiedzy i doświadczenia, więc stają się jeszcze lepsi. Gratuluję i dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do kolejnego zwycięstwa Grupy Wanicki – podsumował Bartłomiej Wanicki, właściciel Grupy Wanicki.

Karol Kruk Mechanik Roku DAF.

To nie jedyny sukces Grupy Wanicki w ostatnich miesiącach. W grudniu Karol Kruk, pracujący na co dzień w oddziale DAF Wanicki w Trzcianie, okazał się najlepszy w polskiej edycji konkursu DAF Technician of the Year.

Od lat na wysokim poziomie

– Gratuluję oddziałowi DAF Wanicki Rzeszów tytułu Dealera Roku DAF 2024! Zapewne każde z ich zwycięstw smakowało wyjątkowo, zarówno to pierwsze z 2019 roku, jak i kolejne odniesione dwa lata później oraz tegoroczne. Z kilku powodów tytuł z 2024 roku jest wyjątkowy. Sportowcy mówią, że trudniej jest utrzymać się na szczycie niż na niego wejść. Dodają także, że im wyższy poziom się osiągnęło, tym większym wyzwaniem są kolejne postępy. Zespół rzeszowskiego oddziału Grupy Wanicki triumfował dwukrotnie, a mimo tego ciągle się rozwija i potrafi osiągać coraz więcej. To dowód ich determinacji i zaangażowania, na którym bez wątpienia zyskują przede wszystkim klienci, czyli użytkownicy pojazdów marki DAF. Gratuluję również zespołowi ESA Trucks z Konina, który również udowadnia, że nieustannie potrafi działać na najwyższym poziomie. Brawa należą się także oddziałowi DAF Wanicki z Ustronia. Zacięta i wyrównana rywalizacja w konkursie Dealer Roku DAF pokazuje jak sprawna i kompetentna jest obsługa klientów marki DAF w Polsce – skomentował Mariusz Piszczek, dyrektor zarządzający DAF Trucks Polska.

Polscy dealerzy DAF-a zostali docenieni również w międzynarodowej edycji konkursu. Nowe wyróżnienie – International DAF Service Dealer of the Year – dla najlepszego dealera usług posprzedażnych i serwisowych trafiło w tym roku do ESA Trucks z Polski.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź