sobota, 9 grudnia, 2023
Strona głównaAktualnościFordy w ARC Europe Polska

Fordy w ARC Europe Polska

ARC Europe Polska zdecydowała się na powiększenie floty o nowe Fordy. Posłużą one mobilnym mechanikom.

Firma zdecydowała się na zakup 25 Transitów Connectów. Samochody posłużą mobilnym mechanikom podczas napraw na miejscu awarii w największych miastach Polski.

Razem od 2006 roku

ARC Europe Polska współpracuje z Fordem od 2006 roku. Firma jest największym dostawcą usług assistance dla biznesu (B2B) w Europie, obecnym w ponad 40 krajach Europy.

Teraz zamówiła 25 sztuk Fordów Transitów Connectów w wersji L1 z wyposażeniem Trend i silnikiem EcoBoost. Samochody mają m.in. moduł FordPass Connect, który za pomocą telefonu zapewnia dostęp do danych eksploatacyjnych samochodu czy informacji o stanie technicznym, a także pozwala sterować zdalnie wybranymi funkcjami pojazdu. To poważne ułatwienie w zarządzaniu flotą. Kontrakt obsługuje Grupa PGD.

ARC Europe Polska

Oficjalne przekazanie pojazdów odbyło się 17 maja w Salonie Aut Poleasingowych LeasePlan Polska w Warszawie. W symbolicznej ceremonii wręczenia kluczyków do samochodów uczestniczyli przedstawiciele firmy Ford Polska, w tym Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający, Rogier Klop, prezesem zarządu firmy LeasePlan Fleet Management Polska, panem oraz Marek Zefirian, prezes zarządu ARC Europe Polska.

ARC Europe Polska: najczęściej koło

Samochody posłużą pracownikom pomocy drogowej. Pojazdy patrolowe są wyposażone w rozbudowany zestaw narzędzi, który umożliwia diagnostykę i naprawę drobnych awarii na miejscu zdarzenia. Wśród nich są różnego rodzaju klucze, wkrętarki, podnośnik nisko profilowy, przyssawka do szyb o udźwigu 40 kg, lutownica gazowa z akcesoriami, chwytak magnetyczny czy tester do akumulatora. Dostępne są także zestawy bezpieczników, konektorów, pierścieni czy zacisków, a także środki do czyszczenia oraz szczotki czy zestawy pilników.

ARC Europe Polska

Najczęstsze awarie, które są usuwane na drodze to: wymiana uszkodzonego koła na koło zapasowe lub dojazdowe, rozładowany akumulator, przewody przegryzione przez zwierzęta, wymiana oświetlenia, uzupełnienie płynów eksploatacyjnych czy zablokowany hamulec ręczny.

ARC Europe Polska dysponuje największą flotą pojazdów patrolowych w Polsce. Mobilni mechanicy zlokalizowani są w głównych miastach w Polsce. Umożliwia to skuteczną naprawę na miejscu zdarzenia, przez co kierowca nie musi czekać na holownik czy auto zastępcze.

ARC Europe Polska
Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź