piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościAlexandre Amine Soufiani nowym dyrektorem w FM Logistic

Alexandre Amine Soufiani nowym dyrektorem w FM Logistic

1 września 2023 roku Alexandre Amine Soufiani został mianowany na stanowisko dyrektora zarządzającego FM Logistic Central Europe i tym samym dołączył do zarządu spółki.

Cele, jakie stoją przed nowym członkiem zarządu, zostały określone w strategii Powering 2030 i uwzględniają m.in. budowanie trwałych i stabilnych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami, oraz dalszy rozwój FM Logistic w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech.

Alexandre Amine jest absolwentem bostońskiej Harvard Business School w Stanach Zjednoczonych. Do FM Logistic dołączył w 2012 roku. Wcześniej pracował dla kilku globalnych korporacji m.in.: Renault i Veolia.

Alexandre Amine odegrał kluczową rolę w rozwoju FM Logistic w Indiach, gdzie przeniósł się w 2016 roku, aby zadbać o integrację nowo nabytej firmy Spear Logistics z grupą FM Logistic. Początkowo pełnił funkcję dyrektora ds. kontrolingu i finansów, a następnie objął stanowisko dyrektora ds. kluczowych klientów. Odpowiadał za wdrożenia strategicznych projektów oraz rozwój relacji z klientami FM Logistic India.

W kwietniu 2019 roku Alexandre Amine awansował na stanowisko dyrektora zarządzającego FM Logistic India. Z sukcesem wdrożył strategię grupy w tym kraju, zapewniając spółce 300% wzrost i plasując FM Logistic w pierwszej dwójce największych dostawców usług logistyki kontraktowej w Indiach. Teraz jako dyrektor zarządzający wykorzysta swoje doświadczenie w strukturach FM Logistic Central Europe.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź