czwartek, 30 listopada, 2023
Strona głównaAktualnościKrone na NUFAM 2023

Krone na NUFAM 2023

Na wrześniowych targach NUFAM, Krone prezentuje swoje pojazdy i usługi, a także nową generację opon Krone Trusted Tyre Comfort.

Targi NUFAM 2023 odbywają się w Karslruhe od 21 do 24 września. Korne przedstawia na nich pojazdy i usługi, które ułatwiają ich użytkownie, zwiększając wydajność transportu.

Naczepa skrojona na miarę

Ozdobą stoiska jest naczepa Mega Liner przygotowana dla firmy O.K. Kurier Oberrhein z Offenburga. Do jej wyposażenia należy 13 par pierścieni Multi Lash i listwy przytrzymujące palety. Ponadto naczepa ma hydraulicznie unoszony dach, ułatwiający maksymalne wykorzystanie przestrzeni w ładowni. Uwagę zwraca plandeka z nadrukiem przedstawiającym krajobraz Badenii i motto użytkownika.

Założona w 2009 roku firma O.K. Oberrhein Kurier GmbH specjalizuje się w transporcie towarów wrażliwych, dostawach just-in-time oraz nietypowych zleceniach transportowych.

nufam

NUFAM: nie tylko pojazdy

Premierą targową jest nowa generację opon Krone Trusted Tyre Comfort, oferowanych w bardzo korzystnej cenie. Nowa opona naczepowa ma nośność 5 t. Kolejną innowacją jest Smart Assistant, który od sierpnia 2023 roku jest standardowym wyposażeniem Krone. Dzięki tej inteligentnej usłudze bieżący stan naczepy może być rejestrowany i przesyłany w dowolne miejsce za pomocą kodu QR i smartfona. System jest niezwykle prosty w obsłudze i przypomina o niezbędnych do wykonania czynnościach zadając pytania, na które należy odpowiedzieć „tak” lub „nie” lub dokumentując sprawdzany element na zdjęciu. Oznacza to, że menadżer floty zawsze ma pełną informację o pojazdach będących w jego pieczy.

Nufam

Ponadto na NUFAM firma prezentuje pakiet usług Krone 360° Trailer Service. Zawiera on m.in. sklep internetowy Krone Spare Parts, w którym można zamówić około 70 000 części zamiennych. Warto dodać, że firma oferuje własną linię niedrogich części zamiennych pod marką Krone Trusted, a także modułową umowę obsługowo-naprawczą Fair Care obejmującą przeglądy i naprawy zgodnie z potrzebami klienta u jednego z ponad 700 partnerów serwisowych Krone rozlokowanych w 14 krajach europejskich. Czas trwania umowy wynosi od 24 do 72 miesięcy. Firma oferuje również przedłużoną gwarancję na agregaty Celsineo.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź