piątek, 1 grudnia, 2023
Strona głównaAktualnościKolejne 700 stacji w sieci DKV Mobility

Kolejne 700 stacji w sieci DKV Mobility

Firmy transportowe i flotowe mogą teraz rozliczać zakupy paliwa kartą DKV na wszystkich 161 stacjach paliw JET w Austrii, a także zyskały dostęp do około 100 powiązanych myjni.

– Stacje JET oferują atrakcyjne ceny i nowoczesne wyposażenie. Cieszymy się, mogąc zaoferować naszym klientom jeszcze szerszy wybór punktów w Austrii – mówi Anna Biekionis, dyrektor DKV Mobility Polska, a Gerhard Entholzer, dyrektor kart flotowych w JET Tankstellen Austria dodaje:

– Łącząc siły z DKV Mobility, otwieramy naszą sieć dla operatorów kart paliwowych i serwisowych, co przyczyni się także do zwiększenia sprzedaży w tych punktach.

dkv

DKV na Texaco w Wielkiej Brytanii

Łatwiejsze podróżowanie czeka też firmy jeżdżące do Wielkiej Brytanii. Tutaj z karty można od kilku dni korzystać na 580 stacjach marki Texaco. Właścicielem stacji Texaco jest Valero, jeden największych na świecie niezależnych producentów paliw, z siedzibą w San Antonio w Teksasie. Punkty Texaco są zlokalizowane przy często uczęszczanych trasach i węzłach komunikacyjnych.

– Niezmiernie cieszy nas podpisanie umowy z Valero, która dodatkowo wzmocniła naszą sieć akceptacji w Wielkiej Brytanii – mówi Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i usług dla pojazdów DKV Mobility.

Wszystkie stacje dostępne na kartę DKV Card w Europie można znaleźć za pośrednictwem aplikacji DKV Mobility i internetowego serwisu do planowania tras DKV Maps. W całej Europie operator oferuje swoim klientom dostęp do około 64 000 stacji paliw w ponad 50 krajach.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź